Dbaj o siebie naturalnie

Cenimy zdrowy tryb życia. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - w pełni naturalne, pozbawione spreparowanych dodatków.

Kosmetyki naturalne
Oil Cos 

Bogata oferta przyjaznych dla zdrowia i urody kosmetyków naturalnych firmy Oil Cos dostępna jest pod marką NAT-ULA oraz marką premium BIOLEEV. Oil Cos jest producentem wielu naturalnych kosmetyków o wyjątkowo skutecznym działaniu. Pod marką NAT-ULA oferuje naturalne i cenne dla zdrowia produkty w atrakcyjnych cenach detalicznych i hurtowych. Efektywność ich działania potwierdzono licznymi badaniami niezależnych laboratoriów diagnostycznych.  

Naturalne składniki

Kosmetyki naturalne są naturalne w pełnym tego słowa znaczeniu: wytwarzane są metodą manufaktury i w oparciu o własne receptury – wyłącznie z naturalnych składników (z zastosowaniem naturalnych oraz przyjaznych dla zdrowia konserwantów, bez domieszek substancji chemicznych opartych na procesie sztucznego wytwarzania).

Najlepsze surowce

Każdy kosmetyk naturalny zawiera odpowiednią ilość surowców naturalnych – jednoskładnikowych i wielo- składnikowych. Sprowadzamy je z różnych zakątków świata, dbając o to, by surowce pochodziły nie tylko od pewnych i sprawdzonych dostawców, ale również stosując wieloetapowy proces prób laboratoryjnych i testów kosmetycznych.

Gruntowne badania

Kosmetyki naturalne wytwarzane są przez wysokiej klasy specjalistów, zawsze z produktów posiadających odpowiednie atesty. Poddawane są wszystkim istotnym badaniom pod kątem mikrobiologicznym, dermatolo-gicznym, aparaturowym i aplikacyjnym (użytkowym), testom konserwacji oraz stabilności i kompatybilności produktu z jego opakowaniem.

TESTOWANE NA SOBIE

O bezpieczeństwo stosowania i oddziaływania produ- któw troszczymy się na wiele sposobów. Przebadane gotowe produkty testujemy i używamy również sami: wiemy więc z własnych doświadczeń, jak dobierać je do każdego rodzaju skóry, jak dawkować oraz jak łączyć z innymi naszymi produktami. I chętnie się tą wiedzą dzielimy.

Gwarancja satysfakcji

OIL-COS oferuje kosmetyki naturalne dla każdego, odpowiednio zróżnicowane pod względem składu i procesu produkcyjnego. Tysiące klientów w całej Europie każdego miesiąca z dużym zadowoleniem korzysta z naszych produktów – dokładamy bowiem starań, by każdy produkt opuszczający nasze laboratoria spełniał najwyższe wymogi jakościowe.

POLSKIE POCHODZENIE

Wszystkie produkty OIL COS wytwarzane są w Polsce przez wspaniały zespół wykwalifikowanych pracowników. Z troską i dbałością o jakość produktów, każdego dnia przygotowują oni kolejne partie olejów, które zapewniają 100-procentową świeżość i taką samą moc zdrowotnego oddziaływania. Dzięki temu cenione są w kraju i w całej Europie.

Biuro

32-007 Wola Batorska 747

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

NIP: 6832106195
BDO: 000298248

Pin It on Pinterest

Share This