Dbaj o siebie naturalnie

Cenimy zdrowy tryb życia. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - w pełni naturalne, pozbawione spreparowanych dodatków.

Sprzedaż hurtowa

BOGATA OFERTA

Oil-Cos oferuje detaliczną i hurtową sprzedaż produktów własnych oraz wytwarzanych przez sprawdzonych dostawców z całego świata (produkty atestowane). Dzięki wieloletniemu operowaniu na rynku zdrowej żywności i kosmetyków naturalnych – możemy zaoferować własne produkty żywnościowe i kosmetyczne, a także  wytworzyć bądź sprowadzić każdy produkt na indywidualne zamówienie klienta od jego twórcy z wielu zakątków świata (jako bezpośredni importer).

ATRAKCYJNE CENY

Na bieżąco śledzimy trendy, jesteśmy przygotowani na rosnące zapotrzebowanie lub sami sprowadzamy produkty o wyjątkowej jakości. Szybko zdobywają serca tysięcy klientów w Polsce i pozostałej części kontynentu europejskiego. Cieszymy się opinią solidnego oraz wiarygodnego dostawcy, oferując produkty w cenie atrakcyjnej dla każdego odbiorcy.

NIEUSTANNE WSPARCIE

Korzystając z własnych platform sprzedażowych, wiemy, jakie produkty budzą bieżące, duże zainteresowanie. Chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi Klientami i Partnerami. Pomogliśmy również otworzyć niejeden dobrze prosperujący biznes związany ze zdrową żywnością. Zachęcamy więc do kontaktu i zadawania pytań – odpowiadamy z przyjemnością!

Bądźmy w kontakcie

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

Wola Batorska 747, 32-007 Zabierzów bocheński

OFERTA OIL-COS

Zapoznaj się z bogatą ofertą produktów Oil-Cos. Dowiedz się więcej o zdrowej żywności, której jesteśmy producentem i dystrybutorem, poznaj nasze unikalne kosmetyki naturalne i składniki zdrowej diety. Powiedz, czego potrzebujesz – z pewnością sprostamy wyzwaniu!

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Znasz już nasze naturalne produkty spożywcze oraz ofertę kosmetyków naturalnych? A może chcesz dowiedzieć się więcej o ich właściwościach i skutecznym działaniu? Nic prostszego: zatelefonuj do nas już teraz bądź napisz wiadomość! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty Oil-Cos.

Kontakt

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

WOLA BATORSKA 747

32-007 ZABIERZÓW BOCHEŃSKI

Oil-Cos

Biuro

32-007 Wola Batorska 747

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

NIP: 6832106195
BDO: 000298248

Pin It on Pinterest

Share This