Dbaj o siebie naturalnie

Cenimy zdrowy tryb życia. Naszym Klientom i Partnerom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - w pełni naturalne pozbawione spreparowanych dodatków.

Filozofia Oil-Cos

Cenimy zdrowy tryb życia. Naszym Klientom i Partnerom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty – w pełni naturalne,pozbawione spreparowanych dodatków. O skuteczności ich działania możemy opowiadać bez końca, ponieważ każdy z kilkudziesięciu pracowników Oil-Cos korzysta na co dzień z produkowanych przez nas kosmetyków i zdrowej żywności. Wierzymy, że stanowi to najlepszą rekomendację dla jakości naszej oferty.

DŁUGA, RODZINNA HISTORIA

Działamy od lat, nieustannie poszerzając ofertę produktową. Oil-Cos wyrosło z małej rodzinnej firmy, którą stworzyli ludzie oddani idei korzystnego dla zdrowia czerpania siły życiowej z mocy natury. Dziś jesteśmy organizacją o mądrze rozbudowanej strukturze, która dostarcza swoje produkty do wielu sklepów i ekohurtowni na świecie.

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

Profesjonalizm w działaniu i szczera pasja, jakie cechują nas od lat, pozwoliły nam stworzyć unikalne receptury produktów. Dzięki nim obecni jesteśmy na rynkach europejskich, od zachodu po wschód Europy. Tworząc naturalne produkty spożywcze i kosmetyczne, dbamy o zachowanie zdrowej równowagi: oferujemy najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę.

TECHNOLOGIA I MANUFAKTURA

Oil-Cos dba o naturalny proces produkcji, korzystając z infrastruktury technologicznej, która zapewnia bezpie-czeństwo i sterylność produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. Posiadamy własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy i sprawdzone, wiarygodne źródła dostaw. Wszystkie nasze produkty otrzymały wymagane atesty i certyfikaty.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Wykwalifikowaną kadrą może pochwalić się każdy producent. Nasz zespół posiada coś więcej: poza perfekcyjnym profesjonalizmem, czerpie energię do działania ze szczerej pasji. Z przekonania, że powinniśmy dbać o samych siebie, a sprawdzonymi metodami dzielić się z całym światem. Dbamy o zdrowie, nie tylko swoje, ale i naszych cenionych odbiorców.

TESTOWANE NA WŁASNEJ SKÓRZE

Propagujemy zdrowy styl życia. Na własnej skórze (nierzadko dosłownie) przetestowaliśmy nasze naturalne kosmetyki i zdrowe produkty spożywcze. Wiemy, że odpowiedni dobór pożywienia i środków pielęgnujących – w zgodzie z naturą i jej nieograniczoną uzdrawiającą mocą – przynosi pożądane efekty. Dzielimy się zdobytą, praktyczną wiedzą. Każdego dnia.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
CZEKAMY!

Znasz już nasze naturalne produkty spożywcze oraz ofertę kosmetyków naturalnych? A może chcesz dowiedzieć się więcej o ich właściwościach i skutecznym działaniu? Nic prostszego: zatelefonuj do nas już teraz lub napisz!

Kontakt

+48 535 982 616

biuro@oil-cos.pl

Wola batorska 747
32-007 Zabierzów Bocheński

Oil-Cos

Biuro

32-007 Wola Batorska 747

+48 575 630 800

biuro@oil-cos.pl
NIP: 6832106195

Pin It on Pinterest

Share This