Dbaj o siebie naturalnie

Cenimy zdrowy tryb życia. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - w pełni naturalne, pozbawione spreparowanych dodatków.

Poznaj Oil-Cos

Cenimy zdrowy tryb życia, dlatego naszym Klientom i Partnerom Biznesowym oferujemy wyłącznie najlepsze, w pełni naturalne produkty. O skuteczności ich działania możemy opowiadać bez końca, ponieważ każdy z nas korzysta z nich na co dzień. Wierzymy, że stanowi to najbardziej szczerą rekomendację dla jakości naszych olejów spożywczych czy kosmetyków naturalnych.

HISTORIA I IDEA

Działamy już od wielu lat, nieustannie poszerzając ofertę produktową. Oil-Cos wyrósł z małej rodzinnej firmy, którą stworzyli ludzie oddani idei korzystnego dla zdrowia czerpania siły życiowej z mocy natury. Dziś jesteśmy organizacją o mądrze rozbudowanej strukturze (głęboko w to wierzymy), która dostarcza swe produkty do sklepów i ekohurtowni w wielu zakątkach świata.

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

Profesjonalizm w działaniu i szczera pasja, jakie cechują nas od lat, pozwoliły nam stworzyć unikalne receptury produktów. Dzięki nim obecni jesteśmy na rynkach europejskich, od zachodu po wschód Europy. Tworząc naturalne produkty spożywcze i kosmetyczne, szczerze dbamy o zachowanie zdrowej równowagi: oferujemy najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę.

TECHNOLOGIA I MANUFAKTURA

W Oil-Cos zawsze dbamy o naturalny proces produkcji: korzystamy na co dzień z infrastruktury technologicznej, która zapewnia bezpieczeństwo i sterylność produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. Posiadamy własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy i sprawdzone, wiarygodne źródła dostaw. Wszystkie nasze produkty otrzymały wymagane atesty i certyfikaty.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Wykwalifikowaną kadrą może dziś pochwalić się każdy producent. Nasz zespół posiada jednak cechę szczególną: niezmiennie czerpie energię do działania ze szczerej pasji. Z przekonania, że jeśli skutecznie dbamy o samych siebie, sprawdzonymi metodami powinniśmy dzielić się z całym światem. Staramy się zatem dbać o zdrowie – nie tylko własne, ale i naszych cenionych sympatyków.

TESTUJEMY NA WŁASNEJ SKÓRZE

Propagujemy zdrowy styl życia. Dlatego nasze naturalne kosmetyki i zdrowe produkty spożywcze testujemy także na własnej skórze. Podzielamy przekonanie, iż odpowiedni dobór pożywienia i środków pielęgnujących, pozostający w zgodzie z naturą oraz jej nieograniczoną uzdrawiającą mocą, przynosi pożądane efekty. Dzielimy się więc naszą praktyczną wiedzą na ten temat każdego dnia.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ: Z PRZYJEMNOŚCIĄ CI POMOŻEMY!

Znasz już naturalne produkty spożywcze  OIL-COS oraz ofertę kosmetyków naturalnych? Chcesz dowiedzieć się więcej o ich właściwościach i skutecznym działaniu? A może dopiero chcesz nas poznać? Zatelefonuj do nas już teraz lub napisz wiadomość!

Kontakt

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

Wola batorska 747
32-007 Zabierzów Bocheński

Oil-Cos

Biuro

32-007 Wola Batorska 747

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

NIP: 6832106195
BDO: 000298248

Pin It on Pinterest

Share This