Dbaj o siebie naturalnie

Cenimy zdrowy tryb życia. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - w pełni naturalne, pozbawione spreparowanych dodatków.

Usługi Oil-Cos

Poza zdrową żywnością oraz kosmetykami naturalnymi, Oil-Cos oferuje swoim Klientom i Partnerom także usługi konfekcjonowania, mielenia i mieszania produktów. Gwarantujemy wysoką jakość realizacji usługi, wykonywanej w sterylnych, dostosowanych pomieszczeniach. Jesteśmy otwarci na wiele form współpracy, zachęcamy do kontaktu!

KONFEKCJONOWANIE

produktów spożywczych, kosmetyków, suplementów diety oraz olejów i płynów:

  • pakowanie w opakowania wybrane przez Klienta
  • pakowanie w torebki z fałdą, torebki doypack
  • pakowanie w słoiczki PET/HDPE, pudełka apteczne, kartoniki
  • szczelne zamykanie słoiczków (wieczka przyklejane indukcyjnie)
  • naklejanie etykiet, dokładanie do opakowania ulotek i broszur
  • wkładanie produktów do kartoników i opakowań zbiorczych
  • pakowanie opakowań zbiorczych na palety i zabezpieczanie do transportu

Mielenie i mieszanie

Oil Cos oferuje w atrakcyjnej cenie usługi mielenia i mieszania produktów. Z uwagi na fakt, że wszystkie prace wykonywane są ręcznie i z wyjątkową starannością, gwarantujemy precyzję realizacji zlecenia oraz szczególną troskę o dokładność doboru proporcji i efekt końcowy wykonanego zlecenia. Każdy proces poddawany jest kontroli jakościowej, a sterylne warunki produkcji gwarantują 100-procentowe bezpieczeństwo produktu.

Posiadamy duży zespół doświadczonych pracowników, którzy od lat z powodzeniem zaspokajają zapotrzebowanie Klientów i Partnerów Oil Cos, zyskując ich duże uznanie. Mielenie, mieszanie i pakowanie gotowych produktów wykonujemy w krótkim czasie, samodzielnie dbając (w razie potrzeby) o zaopatrzenie się w odpowiednie materiały. Zapewniamy profesjonalne wydruki etykiet na życzenie klienta (w zaprzyjaźnionej drukarni).

Pakowanie

Insertowanie

Dropshipping

Etykietowanie

Niestandardowe

Zestawy

Co-Packing

Projekty graficzne

Tłoczenie i mielenie

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
CZEKAMY!

Znasz już nasze naturalne produkty spożywcze oraz ofertę kosmetyków naturalnych? A może chcesz dowiedzieć się więcej o ich właściwościach i skutecznym działaniu? Nic prostszego: zatelefonuj do nas już teraz lub napisz!

Kontakt

+48 603 068 242

biuro@oil-cos.pl

wola batorska 747

32-007 Zabierzów bocheńska

Oil-Cos

Biuro

32-007 Wola Batorska 747

+48 603 068 242

sales@oil-cos.pl

NIP: 6832106195
BDO: 000298248

Pin It on Pinterest

Share This