Dbaj o siebie naturalnie

Cenimy zdrowy tryb życia. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - w pełni naturalne, pozbawione spreparowanych dodatków.

Oleje naturalne

Oil Cos oferuje szeroki wybór naturalnych olejów i kosme-tyków naturalnych dla odbiorców hurtowych i detalicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą naturalnych olejów spożywczych i kosmetyków czerpiących moc z natury. Dowiedz się, dlaczego zyskały uznanie odbiorców w kraju oraz w całej Europie. A jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami już teraz!

100 proc. Świeżości

Oleje naturalne Oil Cos zawsze zachowują świeżość: tłoczone są w niewielkich ilościach, odpowiadających zamówieniu. Posiadamy własną, nowoczesną tłocznię olejów, umożliwiającą tłoczenie na zimno – z partii świeżych ziaren, zamawianych na bieżąco, nie magazynowanych (co spowodowałoby utratę części cennych właściwości).

100 proc. Naturalności

Oleje naturalne Oil Cos są naturalne w pełnym tego słowa znaczeniu. Tłoczenie na zimno oraz brak stosowania sztucznych dodatków i ulepszaczy sprawiają, że oferują pełnię swego zdrowotnego oddziaływania na organizm człowieka. Wysoką jakość produktów potwierdzają badania dokonywane we własnych oraz niezależnych laboratoriach.

100 proc. Zaangażowania

Wszystkie produkty Oil Cos wytwarzane są w Polsce przez zespół wykwalifikowanych pracowników. Z troską i dbałością o jakość produktów, każdego dnia przygotowują oni kolejne partie olejów, które zapewniają 100-procentową świeżość i taką samą moc zdrowotnego oddziaływania. Dzięki temu cenione są w kraju i w całej Europie.

Oleje naturalne Oil Cos

Oleje naturalne Oil Cos wytwarzane są metodą manufaktury przy wykorzystaniu nowoczesnej infrastruktury technolo- gicznej. Gwarantujemy wysoką jakość produktów przeznaczonych do obrotu detalicznego i hurtowego. Zawsze świeże, zawsze zdrowe – to jedno zdanie najlepiej charakteryzuje produkty, które Oil Cos ofiarowuje całemu światu.

Biuro

32-007 Wola Batorska 747

+48 535 982 886

sales@oil-cos.pl

NIP: 6832106195
BDO: 000298248

Pin It on Pinterest

Share This